Общински съвет

  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Асен Ангелов Борисов
    • 102. Милиян Мартинов Малев
    • 103. Николай Христофоров Попов
    • 104. Ивайло Колев Иванов
    • 105. Камелия Василева Петрова
    • 106. Радка Кондова Георгиева
    • 107. Екатерина Стоянова Павлова
    • 108. Пламен Бончев Божанов
  • 8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Цанко Радков Дончев
    • 102. Владислав Сергеев Печеняков
    • 103. Митко Бончев Митев
    • 104. Георги Иванов Николов
    • 105. Паолина Братванова Илиева
    • 106. Соня Стефанова Печенякова
    • 107. Диляна Павлова Иванова
    • 108. Бистра Цанева Баракова
    • 109. Николинка Пенчева Бонева
    • 110. Надежда Калчева Колева
    • 111. Петър Георгиев Марков
  • 9. ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН
    • 101. Янко Костадинов Денев
  • 10. ПП СВОБОДА
    • 101. Тихомир Георгиев Тодоров
  • 34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 101. Силвия Кръстева Кръстева
    • 102. Александър Живков Атанасов
    • 103. Красимир Григоров Кръстев
    • 104. Искрен Георгиев Иванов
    • 105. Недялко Тодоров Недев
    • 106. Мирослав Стоянов Делийски
    • 107. Виктория Славчева Колева
    • 108. Бригита Георгиева Ненова
    • 109. Марин Янков Маринов
    • 110. Велико Петров Стоянов
    • 111. Цанко Петев Цанев
    • 112. Снежана Бончева Стоянова
    • 113. Георги Стефанов Станев
    • 114. Гергана Стефанова Балтиева
    • 115. Даниел Тошков Николаев
    • 116. Георги Атанасов Атанасов
    • 117. Константин Петков Малчев
  • 37. БАСТА
    • 101. Людмил Василев Бучев
    • 102. Борислав Стоянов Борисов
    • 103. Кристиян Янков Генев
    • 104. Росен Цанев Ралев
    • 105. Людмил Цонев Цонев
    • 106. Иван Маринов Василев
    • 107. Валентин Данков Атанасов
    • 108. Петя Иванова Николова
    • 109. Камен Евлогиев Милчев
    • 110. Златко Колев Казаков
    • 111. Пламен Денчев Стефанов
    • 112. Валери Александров Стоилов
    • 113. Петър Христов Христов
    • 114. Тоня Живкова Цвяткова
    • 115. Божидар Кирилов Христов
    • 116. Димитър Иванов Михнев
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Мария Николаева Пенева
    • 102. Добромир Бориславов Драмов
    • 103. Жасмина Стоянова Лазарова
    • 104. Надя Йорданова Генчева
    • 105. Мирослав Стоянов Милев
    • 106. Константин Тихомиров Брънеков
    • 107. Инна Георгиева Денева
    • 108. Михаил Пенчев Ненков
    • 109. Петър Михайлов Михайлов
    • 110. Розита Колева Пенева
    • 111. Николина Петрова Николова
    • 112. Тодор Цанев Тодоров
    • 113. Петко Пейков Тодоров
    • 114. Светлин Петков Димитров
    • 115. Пламен Боянов Ковачев
    • 116. Теодора Пенчева Гълъбарова
    • 117. Милчо Русинов Тодоров
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Златка Данаилова Донева-Цанева
    • 102. Стефан Цанев Петров
    • 103. Цеца Нанева Райкова
    • 104. Ирина Стефанова Чукова
    • 105. Корнелия Петрова Мотова
    • 106. Георги Костадинов Нейков
    • 107. Марин Цветанов Недялков
    • 108. Даниел Владимиров Иванов
    • 109. Радосвета Михайлова Петрова
    • 110. Стефка Иванова Харитонова-Пандова
    • 111. Джулия Данаилова Николова
    • 112. Румен Димитров Петров
    • 113. Моника Стефанова Халачева
    • 114. Борис Петров Борисов
    • 115. Димитър Трифонов Тодоров
    • 116. Пламен Блажев Иванов
    • 117. Борис Александров Енев
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Иван Димитров Иванов
    • 102. Митко Василев Андреев
    • 103. Пламен Петков Кирев
    • 104. Пенчо Пенчев Русинов
    • 105. Митко Христов Иванов
    • 106. Кънчо Рашев Митев
    • 107. Сашко Маринов Петков
    • 108. Маргаритка Григорова Минева
    • 109. Ивелин Тодоров Иванов
    • 110. Христо Янков Христов
    • 111. Минчо Митков Димитров
    • 112. Нико Славов Русев
    • 113. Янко Петров Янков
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Деян Събев Башев
    • 102. Светлин Ангелов Филчев
    • 103. Пейко Петков Тодоров
  • 64. ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
    • 101. Антоан Тодоров Згрипаров
    • 102. Зорница Станимирова Златева
    • 103. Милена Станкова Куртева
    • 104. Ивета Пламенова Черкезова
    • 105. Атанас Михайлов Атанасов
    • 106. Иван Стефанов Бонев
    • 107. Пламен Кирилов Кирилов
    • 108. Станимир Николаев Станев
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Боян Колев Грозев
    • 102. Маргарита Иванова Симеонова
    • 103. Милена Иванова Табошева
    • 104. Мариела Косева Драганова
    • 105. Иван Димитров Златев
    • 106. Николай Евгениев Пашаланов
    • 107. Таня Славова Славова
    • 108. Огнян Симеонов Йорданов
    • 109. Милена Сашева Атанасова
    • 110. Христо Валентинов Христов
    • 111. Светломир Красимиров Стефанов
  • 67. Иво Цветанов Балевски - независим
    • 101. Иво Цветанов Балевски
  • 68. Местна коалиция МИР (Коалиция БСП за България, Политическа партия "МИР", Политическа партия "АБВ")
    • 101. Татяна Атанасова Рачева
    • 102. Светлан Симеонов Стойнов
    • 103. Енчо Нинов Нинов
    • 104. Ивалина Бончева Иванова
    • 105. Владислава Огнянова Иванова
    • 106. Диляна Данаилова Митева
    • 107. Калина Николаева Казакова
    • 108. Христо Милчев Лазаров
    • 109. Мая Цанева Тотева
    • 110. Спас Пейчев Спасов
    • 111. Тодор Христов Христов
    • 112. Лиляна Валентинова Иванова
    • 113. Филка Атанасова Кавалджиева
  • 69. Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ (Движение 21)
    • 101. Драгомир Иванов Николов
    • 102. Звезделин Христов Бъчваров
    • 103. Румяна Ганчева Колева
    • 104. Силвия Петрова Минкова
    • 105. Александър Денчев Денев
    • 106. Велин Цанев Мечкаров
    • 107. Станчо Койчев Димов
    • 108. Анелия Димитрова Мутафчиева-Христова
    • 109. Драгомир Добринов Стаев
    • 110. Боян Пламенов Димов
    • 111. Диан Христов Денев
    • 112. Мартин Петров Герганов
    • 113. Моника Николаева Ненова
    • 114. Веска Антонова Джурова
    • 115. Иван Кънев Цанев
    • 116. Михаил Стоянов Ангелов
    • 117. Добринка Иванова Манева
  • 70. Местна коалиция "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
    • 101. Гергана Василева Ганчева
    • 102. Нели Райкова Цанева
    • 103. Виолета Цветанова Тачева
    • 104. Светла Цанева Модева
    • 105. Иван Яков Скендеров
    • 106. Иван Колев Чернокожев
    • 107. Аня Младенова Стоилкова
    • 108. Ваня Любомирова Колева
    • 109. Христо Славчев Славов
    • 110. Елица Светославова Дончева
    • 111. Бонка Христова Иванова
    • 112. Веселин Велков Видев
    • 113. Ивайло Емилов Иванов
    • 114. Данаил Иванов Иванов
    • 115. Даниела Миткова Колева
    • 116. Полина Робертова Лефтерова
    • 117. Дамян Бориславов Николов
  • 71. Кольо Михайлов Станев - независим
    • 101. Кольо Михайлов Станев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30 

Решения

  • № 158-МИ / 08.11.2019

    относно: Заличаване на избран общински съветник, поради подадено заявление от кандидата и обявяване за избран, следващия от листата

  • № 157-МИ / 05.11.2019

    относно: Упълномощаване на членове на ОИК - ТРЯВНА за предаване на изборни книжа и материали на Административен съд гр. Габрово по административни дела образувани по Жалба вх. № 251/03.11.2019г. 14.20ч. и Жалба вх. № 252/03.11.2019г. 14.25ч. по описа на Административен съд-Габрово за 2019 година

  • № 156-МИ / 05.11.2019

    относно: Определяне на процесуални представители на Общинска избирателна комисия – община Трявна, област Габрово (ОИК-Трявна) за осъществяване на защита и процесуално представителство на същата комисия по административни дела, образувани по Жалба вх. № 251/03.11.2019г. 14.20ч. и Жалба вх. № 252/03.11.2019г. 14.25ч. по описа на Административен съд-Габрово за 2019 година, до окончателното им свършване, в това число пред Върховен административен съд на Република България

всички решения